( 0 ) - 0.00 ₪

עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

אופני הרים חוות דעת

יואב לפידות עם חוות דעת על אופני ההרים שלנו

BH ultimate rc29


לאחר הדרכת אופניים שעברתי בחרתי במסלולי אופני הרים שאני מכיר טוב וכוללים כל מה שרוכב אופני הרים קרוס קאנטרי אוהב. בנוסף ניסיתי לאתגר את אופני ההרים שלי עם עליות ארוכות כמו אשתאול וצובה. היה אפשר להבחין כבר ברכיבה הראשונה שהבולם עובד מדהים וכמעט ולא מרגישים את האבנים והקפיצות הקטנות. השלדה שולחת כל וואט לאן שצריך וברגע שמפעילים כוח האופניים פשוט טסים קדימה! בספרינטים הם מגיבים מיידית ובצורה ברורה מאוד. בעליות של 2-3 דקות בשיפועים חדים בהם נותנים את כל הכוח, הדבר האחרון שצריך לחשוב עליו הוא אופני ההרים, הרוכב צריך רק ללחוץ והאופניים כבר ייקחו אותך לקצה העלייה. האופניים מגיבים מעולה ומאוד קל להתחמק ולתמרן מקוליסים ושאר "מתנות" שהעליה מפנקת אותך בהם.
בעליות ארוכות הרגשתי יתרון של המשקל הקל (אני מאמין שטיובלס היה מקל עוד יותר).
שלב הירידות: מייד מרגישים בבית והאופניים גורמים לך לשכוח מהכל, באמת שניסיתי להתעלל בהם בפניות אבל הם לא לא הסכימו להיכנע, כל פניה ממש הרגישה בנוח ובודדות הפניות שהגלגל התחיל לאבד אחיזה וגם אז כי באמת לחצתי את עצמי ואת האופניים לקצה.
לקחתי אותם לסגמנטים שאני מכיר טוב כדי להרגיש את ההבדל בין מה שאני רגיל לבין האופניים האלה והרגשתי מאוד בנוח, אפילו לקחתי די הרבה PR –ים בסטרבה עדות חד משמעית שהאופניים באמת מוצלחים (זמני הסטרבה לא משקרים :-) )
מאוד נהניתי איתם בעיקר בסינגלים ארוכים וזורמים וירידות ארוכות כשהבולם עובד נפלא והידיים לא מתעייפות.
לפני שיצאתי מהחנות נעזרתי ע"י סשה מדריך אופניים שביקש ממני לנסות לראות איך האופניים מגיבים בעיקר בפניות ומשיכות לווילי ומניואל (גילוי נאות- זה לא הצד החזק שלי) אבל בכל מקרה ניסיתי, פתאום מצאתי את עצמי מושך את הכידון ונמצא לראשונה 3-5 שניות במניואל בצורה עקבית פעם ראשונה בחיי.
לסיכום, מאוד נהניתי מהתקופה עם האופניים ובקושי מצאתי נקודות תורפה.
אם הייתי צריך לסכם במשפט אחד - במידה והייתי עכשיו לפני קנייה של זוג אופניים האולטימייט בהחלט מועמד החזק ביותר אופני הרים אמיתיים כבר אמרנו.
תודה רבה לסשה ולחנות על תקופה קצרה (אבל נהדרת) עם אופניים מעולים.

לפרטים נוספים ורכישת האופניים לחצו כאן!